Tootja: ATEN
Mudel: 2X-040G
EAN: 4719264647192
ATEN 2X-040G. Tüüp: Kinnituskomplekt, Toote värv: Must, Püstiku mahutavus: 1U. Paigaldamise sügavus (min): 70 cm, Paigaldamise sügavus (max): 105 cm, Kaal: 528 g. Kogus pakis: 2 tk, Pakendi laius: 112 mm, Pakendi sügavus: 703 mm. Kruvi tüüp: Phillips. Peamise pakendi netokaal: 2,64 kg, Põhikasti (välimise) laius: 442 mm, Põhikasti (välimine) pikkus: 727 mm
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
ATEN 2X-040G püstikutarvik Kinnituskomplekt | €113.83 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Funktsioonid | |
| Tüüp | Kinnituskomplekt |
| Toote värv | Must |
| Püstiku mahutavus | 1U |
| Ühilduvus | CL3108NX, CL3116NX, CL3884NW, CL3100, CL3700, CL3800 |
| Pakendi sisu | |
| Paigalduskomplekt | |
| Kaasas kruvid | |
| Kruvi tüüp | Phillips |
| Kruvide arv | 6 |
| Pakendi andmed | |
| Kogus pakis | 2 tk |
| Pakendi laius | 112 mm |
| Pakendi sügavus | 703 mm |
| Pakendi kõrgus | 82 mm |
| Pakendi kaal | 838 g |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Paigaldamise sügavus (min) | 70 cm |
| Paigaldamise sügavus (max) | 105 cm |
| Kaal | 528 g |
| Logistika andmed | |
| Peamise pakendi netokaal | 2,64 kg |
| Põhikasti (välimise) laius | 442 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 727 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 137 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,12 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 5 tk |
| Harmonized System (HS) kood | 85389099 |