Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Seadme liides | USB |
| Klaviatuuri keel | Põhjamaad |
| Osutamisseade | |
| Klaviatuuri kujutegur | Täissuuruses (100%) |
| Numbriklaviatuur | |
| Klaviatuuri klahvide arv | 105 |
| Windows-klahv | |
| Disain | |
| Klaviatuuri stiil | Sirge |
| Randmetugi | |
| Toote värv | Must |
| Pinnakujundus | Ühevärviline |
| Võimsus | |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 440 x 130 x 15 mm |
| Klaviatuuri kaal | 660 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84716060 |
| Pakendi andmed | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Pakendi laius | 453 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 33 mm |
| Pakendi kaal | 875 g |