| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.kiebel.de |
Cherry Classic Line G83-6105 - Russisch | €29.90 |
|
www.pc21.fr |
CHERRY G83-6105 | €38.89 |
|
hiq24.de |
Tastatur Cherry G83-6105 USB LUNDE black Russisch | €42.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Hiir | |
| Hiir kaasa arvatud | |
| Klaviatuur | |
| Seadme liides | USB |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Sertifikaat | cURus, VDE GS, c-tick, GOST-R, CE, FCC |
| Funktsioonid | |
| Kaabli pikkus | 1,75 m |
| Disain | |
| Toote värv | Must |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Võimsus | |
| Võimsustarve | 16 mA |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 458 x 170 x 42 mm |
| Klaviatuuri kaal | 662 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 493 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 47 mm |
| Pakendi kaal | 810 g |
| Muud funktsioonid | |
| I/O-pordid | USB |