Tootja: Hoover
Mudel: 34901416
EAN: 8059019031804
Hoover H-FRIDGE 300 HOBT5518EW. Neto kogumahutavus: 248 l. Ukse hing: Parem. Kliimaklass: ST, Müratase: 37 dB. Külmkapi netomahutavus: 186 l, Jäävaba (külmik), Multi-õhuvool (külmik), Külmkapi sisemuse valgustus, Külmkapi riiulite/korvide arv: 3. Sügavkülmiku netomahutavus: 62 l, Külmutusvõimsus: 4,5 kg/24 h, Jäävaba (sügavkülmik). Energiatõhususe klass: E, Aastane energiakulu: 216 kWh. Toote värv: Valge
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Sisseehitatud |
| Toote värv | Valge |
| Ukse hing | Parem |
| Ümberpööratavad uksed | |
| Lapselukk | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvari paigutus | Sees |
| Riiulite materjal | Klaas |
| Reguleeritavad riiulid | |
| Ukseriiuli materjal | Plast |
| Uksetihendi tüüp | Kinnitatav tihend |
| Sertifikaat | CE |
| Reguleeritavate riiulite arv | 3 |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 248 l |
| Kliimaklass | ST |
| Minimaalne töötemperatuur | 10 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 38 °C |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Jäävalmistaja | |
| Puhkuse funktsioon | |
| Juhtrakenduste tugi | hOn |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Aastane energiakulu | 216 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 1,2 A |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 186 l |
| Jahutussüsteem | Dünaamiline (ventilaatoriga) |
| Külmkapi sisemuse valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Jäävaba (külmik) | |
| Automaatne sulatus (külmik) | |
| Multi-õhuvool (külmik) | |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 3 |
| Aedviljasahtlite arv | 2 |
| Külmiku ukseriiulid | 5 |
| Munariiul | |
| Munarestide arv | 1 |
| Ukses olev pudeliriiul | |
| Pudeliriiul | |
| Super Cool funktsioon | |
| Nutikas jahutamise funktsioon | |
| Ventilatsioon | |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 62 l |
| Külmutusvõimsus | 4,5 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 9 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | |
| Automaatne sulatus (sügavkülmik) | |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 3 |
| Kiirkülmutuse funktsioon | |
| Jääkuubikualus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 540 mm |
| Sügavus | 545 mm |
| Kõrgus | 1772 mm |
| Kaal | 55,4 kg |
| Pakendi laius | 580 mm |
| Pakendi sügavus | 597 mm |
| Pakendi kõrgus | 1832 mm |
| Pakendi kaal | 57 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Külmumisvastane süsteem | |
| Mitmetasandiline õhuvoolu süsteem | |
| Juhtimise paigutus | Väline |
| Reguleeritav termostaat | |
| Electronic control | |
| Ergonoomika | |
| Avatud ukse alarm | |
| Värske tsoon | |
| Värske säilituse sektsioon | |