Tootja: Hisense
Mudel: 20011125
EAN: 6921727069948
Hisense RF728N4SASE. Neto kogumahutavus: 560 l. Kuvamise tüüp: LED. Kliimaklass: Kliimaklass SN-T, Müratase: 39 dB. Külmkapi netomahutavus: 329 l, Jäävaba (külmik), Multi-õhuvool (külmik), Külmkapi sisemuse valgustus, Külmkapi riiulite/korvide arv: 3. Sügavkülmiku netomahutavus: 231 l, Külmutusvõimsus: 6 kg/24 h, Jäävaba (sügavkülmik). Energiatõhususe klass: E, Aastane energiakulu: 344 kWh. Toote värv: Roostevaba teras
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Hisense RF728N4SASE külmik-sügavkülmik Eraldiseisev 560 l E Roostevaba teras | €1839.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Riiulite materjal | Karastatud klaas |
| Reguleeritavad riiulid | Jah |
| Kompressorite arv | 1 |
| Invertertehnoloogia | Jah |
| Süvistatavad käepide(med) | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE, UKCA |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 560 l |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-T |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 39 dB |
| Jäävalmistaja | Jah |
| Veekraan | Jah |
| Veefilter | Ei |
| Veemahuti suurus | 4,2 l |
| Juhtrakenduste tugi | ConnectLife |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe skaala | A kuni F |
| Aastane energiakulu | 344 kWh |
| AC-sisendpinge | 220-240~ V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Energiatarbimine | 344 kWh/24 h |
| Pistiku tüüp | Tüüp G |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 329 l |
| Jahutussüsteem | Ventileeritud |
| Külmkapi sisemuse valgustus | Jah |
| Lambi tüüp | LED |
| Jäävaba (külmik) | Jah |
| Multi-õhuvool (külmik) | Jah |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 3 |
| Aedviljasahtlite arv | 2 |
| Külmiku ukseriiulid | 6 |
| Antibakteriaalne tihend | Jah |
| Super Cool funktsioon | Jah |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 231 l |
| Külmutusvõimsus | 6 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 20 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | Jah |
| Sügavkülma sisemuse valgustus | Jah |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 2 |
| Jääkapi sahtlite kogus | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 914 mm |
| Sügavus | 725 mm |
| Kõrgus | 1785 mm |
| Kaal | 140 kg |
| Pakendi laius | 968 mm |
| Pakendi sügavus | 778 mm |
| Pakendi kõrgus | 1901 mm |
| Pakendi kaal | 150 kg |
| Keskmine kamber | |
| Keskmine osa | Jah |
| Ergonoomika | |
| Avatud ukse alarm | Jah |
| Temperatuurialarm | Jah |
| Reguleeritavad jalad | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| Reguleeritav termostaat | Jah |