Tootja: Beko
Mudel: RCSA270K30SN
EAN: 5944008923082
Beko RCSA270K30SN. Neto kogumahutavus: 262 l. Ukse hing: Parem. Kliimaklass: Kliimaklass SN-ST, Müratase: 38 dB. Külmkapi netomahutavus: 175 l, Külmkapi sisemuse valgustus, Külmkapi riiulite/korvide arv: 3, Aedviljasahtlite arv: 1. Sügavkülmiku netomahutavus: 87 l, Külmutusvõimsus: 4 kg/24 h. Energiatõhususe klass: F, Aastane energiakulu: 275 kWh. Toote värv: Hall, Roostevaba teras
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Toote värv | Hall, Roostevaba teras |
| Ukse hing | Parem |
| Ümberpööratavad uksed | |
| Külmaaine | R600a |
| Riiulite materjal | Klaas |
| Päritoluriik | Rumeenia |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 262 l |
| Bruto kogumahutavus | 270 l |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-ST |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 38 dB |
| Jäävalmistaja | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Aastane energiakulu | 275 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 175 l |
| Jahutussüsteem | Staatiline |
| Külmkapi sisemuse valgustus | |
| Lambi tüüp | LED |
| Jäävaba (külmik) | |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 3 |
| Aedviljasahtlite arv | 1 |
| Külmiku ukseriiulid | 4 |
| Munariiul | |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 87 l |
| Külmutusvõimsus | 4 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 16 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 3 |
| Jääkuubikualus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 540 mm |
| Sügavus | 574 mm |
| Kõrgus | 1708 mm |
| Kaal | 53 kg |
| Pakendi laius | 575 mm |
| Pakendi sügavus | 650 mm |
| Pakendi kõrgus | 1765 mm |
| Pakendi kaal | 58 kg |
| Ergonoomika | |
| Juhtme pikkus | 1,5 m |