Tootja: ICY BOX
Mudel: 25355
EAN: 4250078184478
ICY BOX IB-2535StS HDD/SSD ümbris on mitmekülgne ja kompaktne salvestuslahendus nii 2,5-tollistele kui ka 3,5-tollistele SATA kõvaketastele. See ümbris toetab Serial ATA, Serial ATA II ja Serial ATA III liideseid, pakkudes sujuvat andmeedastuskiirust kuni 3 Gbit/s.
Ümbris on valmistatud vastupidavast plastmaterjalist, mis tagab nii kerge kaalu kui ka tugeva ehituse, muutes selle lihtsalt kaasaskantavaks. Must ilus viimistlus näeb hea välja igas tööruumis ning LED-indikaatortuled annavad teile teavet ketta oleku kohta.
Ümbrise mõõtmed on 147 x 110 x 26 mm, samas kui draivilahtrad on suurusega 8,89 cm, tagades, et see mahutab erinevaid ketaste suurusi. Pakendi mõõtmed on 160 x 120 x 45 mm ja kaalub vaid 130 grammi, mis muudab selle üheks turu kergemaks ümbriseks.
Ümbris mahutab ühe salvestusketta, toetades nii 2,5-tolliseid kui ka 3,5-tolliseid ketasteid ning see ei sisalda kaardilugejat. ICY BOX IB-2535StS on loodud plug-and-play ehk see ei vaja muude tarkvarade või draiverite installimist.
Kokkuvõtlikult, kui otsite usaldusväärset, kompaktset ja kasutajasõbralikku salvestuslahendust, siis ICY BOX IB-2535StS on ideaalne valik. See pakub suurepärast jõudlust, mitmekülgset ühilduvust ja lihtsat paigaldust, muutes selle suurepäraseks valikuks kõigile teie salvestusvajadustele.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
ICY BOX IB-2535StS HDD-/SSD-kotelo Musta 2.5/3.5" | €17.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Toote tüüp | HDD/SSD ümbris |
| Toote värv | Must |
| Materjal | Plast |
| LED-indikaatorid | Ei |
| Salvesti | |
| Ketta suurus | 2.5/3.5 " |
| Kõvaketta ühenduse tüüp | Jada ATA, Jada ATA II, Jada ATA III |
| Toetatud ketaste arv | 1 |
| Integreeritud kaardilugeja | Ei |
| Toimimine | |
| Andmeedastuskiirus | 3 Gbit/s |
| Muud funktsioonid | |
| Mõõdud (l x s x k) | 147 x 110 x 26 mm |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 160 x 120 x 45 mm |
| Kasti või kartongist põhipakendi mõõtmed (l x s x k) | 370 x 220 x 270 mm |
| Draivilahtrid | 8,89 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 102 mm |
| Sügavus | 147 mm |
| Kõrgus | 26 mm |
| Kaal | 130 g |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi sügavus | 160 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 190 g |
| Pesad & liidesed | |
| Liides | SATA/SATA |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 84733080 |