Tootja: TCL
Mudel: RP505SXF0
EAN: 6933749572078
TCL RP505SXF0. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Tootedisain: Kahepoolne, Toote värv: Roostevaba teras. Neto kogumahutavus: 505 l, Kliimaklass: Kliimaklass SN-T, Müraemissiooni klass: C. Külmkapi netomahutavus: 324 l, Külmiku temperatuurivahemik: 2 - 8 °C. Sügavkülmiku netomahutavus: 181 l, Sügavkülmiku paigutus: Külgmine, Külmutusvõimsus: 8 kg/24 h. Energiatõhususe klass: F, Aastane energiakulu: 393 kWh, Energiatõhususe skaala: A-st G-ni
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Ledusskapji TCL RP505SXF0 - OReol.eu | €720.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Tootedisain | Kahepoolne |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Lambi tüüp | LED |
| Lapselukk | |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvari paigutus | Uksel |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 505 l |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-T |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 41 dB |
| Veekraan | |
| Jäävalmistaja | |
| Puhkuse funktsioon | |
| Invertertehnoloogia | |
| Minimaalne töötemperatuur | 10 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 43 °C |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Aastane energiakulu | 393 kWh |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 324 l |
| Jäävaba (külmik) | |
| Automaatne sulatus (külmik) | |
| Multi-õhuvool (külmik) | |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 5 |
| Aedviljasahtlite arv | 1 |
| Külmiku ukseriiulid | 4 |
| Munariiul | |
| Külmiku temperatuurivahemik | 2 - 8 °C |
| Super Cool funktsioon | |
| Külmkapi sisemuse valgustus | |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 181 l |
| Sügavkülmiku paigutus | Külgmine |
| Külmutusvõimsus | 8 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 5 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | |
| Automaatne sulatus (sügavkülmik) | |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 5 |
| Sügavkülmiku ukseriiulid | 4 |
| Külmiku köögiviljasahtlite arv | 1 |
| Sügavkülmiku temperatuur (minimaalne) | 22 °C |
| Kiirkülmutuse funktsioon | |
| Jääkuubikualus | |
| Sügavkülmiku uste arv | 1 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 920 mm |
| Sügavus | 630 mm |
| Kõrgus | 1768 mm |
| Ergonoomika | |
| Avatud ukse alarm | |
| Temperatuurialarm | |
| Reguleeritavad jalad | |
| Värske tsoon | |
| Värske säilituse sektsioon | |