Tootja: Samsung
Mudel: RF65A967ESR/EG
EAN: 8806092094727
Samsung RF65A967ESR/EG. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Tootedisain: Kahe uksega, Toote värv: Roostevaba teras. Neto kogumahutavus: 647 l, Kliimaklass: Kliimaklass SN-T, Müraemissiooni klass: C. Külmkapi netomahutavus: 397 l. Sügavkülmiku netomahutavus: 250 l, Sügavkülmiku paigutus: Põhja peal asetsev, Külmutusvõimsus: 12 kg/24 h. Energiatõhususe klass: E, Aastane energiakulu: 368 kWh, Energiatõhususe skaala: A-st G-ni
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Samsung Sams SideB RF65A967ESR/EG E sr | €3187.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Tootedisain | Kahe uksega |
| Toote värv | Roostevaba teras |
| Lambi tüüp | LED |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Kuvari paigutus | Sees |
| Külmaaine | R600a |
| Riiulite materjal | Karastatud klaas |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 647 l |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-T |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Veekraan | |
| Jäävalmistaja | |
| Veefilter | |
| Invertertehnoloogia | |
| Minimaalne töötemperatuur | 10 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 43 °C |
| WiFi | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Ühendatud koormus | 2400 W |
| Aastane energiakulu | 368 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 397 l |
| No Frost+ (külmik) | |
| Multi-õhuvool (külmik) | |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 3 |
| Aedviljasahtlite arv | 2 |
| Külmiku ukseriiulid | 6 |
| Munariiul | |
| Super Cool funktsioon | |
| Külmkapi sisemuse valgustus | |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 250 l |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Külmutusvõimsus | 12 kg/24 h |
| Hinnang | 4* |
| Sügavkülma sisemuse valgustus | |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 4 |
| Sügavkülmiku ukseriiulid | 6 |
| Külmiku köögiviljasahtlite arv | 2 |
| Kiirkülmutuse funktsioon | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 912 mm |
| Sügavus | 723 mm |
| Kõrgus | 1825 mm |
| Kaal | 152 kg |
| Laius avatud ukse korral | 147,2 cm |
| Sügavus avatud uksega | 109,3 cm |
| Pakendi laius | 972 mm |
| Pakendi sügavus | 776 mm |
| Pakendi kõrgus | 1970 mm |
| Pakendi kaal | 162 kg |
| Ergonoomika | |
| Avatud ukse alarm | |