Tootja: Samsung
Mudel: RF23R62E3B1/EG
EAN: 8806090694073
Samsung RF23R62E3B1/EG. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Tootedisain: Kahe uksega, Toote värv: Must, Roostevaba teras. Neto kogumahutavus: 630 l, Kliimaklass: Kliimaklass SN-T, Müratase: 41 dB. Külmkapi netomahutavus: 426 l. Sügavkülmiku netomahutavus: 204 l, Sügavkülmiku paigutus: Põhja peal asetsev, Külmutusvõimsus: 6 kg/24 h. Energiatõhususe klass: F, Aastane energiakulu: 427 kWh, Energiatõhususe skaala: A-st G-ni
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Tootedisain | Kahe uksega |
| Toote värv | Must, Roostevaba teras |
| Lambi tüüp | LED |
| Uksekoost | Door-in-Door topeltuksega |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 630 l |
| Kliimaklass | Kliimaklass SN-T |
| Müratase | 41 dB |
| Veekraan | |
| Jäämasin | |
| Jäävalmistaja | |
| Jääpurustamine | |
| Invertertehnoloogia | |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Aastane energiakulu | 427 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 426 l |
| Jäävaba (külmik) | |
| Multi-õhuvool (külmik) | |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 5 |
| Aedviljasahtlite arv | 3 |
| Külmiku ukseriiulid | 6 |
| Külmkapi sisemuse valgustus | |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 204 l |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Külmutusvõimsus | 6 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 12 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | |
| No Frost+ (sügavkülmik) | |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 2 |
| Multi-õhuvool (sügavkülmik) | |
| Sügavkülmiku uste arv | 1 |
| Ergonoomika | |
| Avatud ukse alarm | |
| Temperatuurialarm | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 908 mm |
| Sügavus | 788 mm |
| Kõrgus | 1777 mm |
| Sügavus ilma käepidemeta | 72,6 cm |
| Kaal | 134 kg |
| Pakendi laius | 908 mm |
| Pakendi sügavus | 776 mm |
| Pakendi kõrgus | 1923 mm |
| Pakendi kaal | 142 kg |
| Tehnilised andmed | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR |