Tootja: LG
Mudel: GMX945MC9F
EAN: 8806091046550
Tutvuge võrratu LG InstaView™ Door-in-Door™ GMX945MC9F mitmekapi külmkülmikuga, mis on ideaalne kodumasin teie kööki! See eraldiseisva uksetüübiga külmik-sügavkülmik sobib suurepäraselt teie kodusse juurde andes sellele elegantsi ära. Külmikul on kogumaht 563 L, sealhulgas külmiku netovõimsus 364 L ja sügavkülmiku netovõimsus 273 L. LG InstaView™ Door-in-Door™ funktsioon võimaldab kiiret juurdepääsu sageli kasutatavatele esemetele, lihtsalt koputades uksele.
Varustatud multifunktsionaalse õhuvoolu ja dünaamilise jahutussüsteemiga püsivad toiduained kauem värskena. Nautige jääkülma vett sisseehitatud veepudelist ja jäämasinast. Sügavkülmiku asend on alumisel tasandil ning see on No Frost süsteemiga, mis ei vaja käsitsi sulatamist ja aitab vähendada külmutusprobleeme. LED-valgustus külmiku- ja sügavkülmikuosades aitab nähtavust parandada ja energiatõhusust suurendada.
LG InstaView™ Door-in-Door™ GMX945MC9F külmik-sügavkülmik on vastupidav tänu oma tugevale metallkorpusmaterjalile. Toote mõõtmed on 912 x 744 x 1793 mm ja külmiku temperatuurivahemik on seatud vahemikku 1-7°C. Sügavkülmik suudab päevas külmutada kuni 10 kg toitu ning tal on 12-tunnine säilitusaeg toitekatkestuse korral. Lisaks on külmik-sügavkülmikul vaid 40 dB müra tase, mis teeb selle vaikseks.
Sellel tootel on ka muid põnevaid omadusi, nagu puhkusefunktsioon, reguleeritavad jalad, 1,9 m pikkune juhe, kõrge temperatuuri näidik, temperatuuri alarm, ukse avamise alarm ja pudelihoidja. LG InstaView™ Door-in-Door™ GMX945MC9F mitmekapis külmik-sügavkülmik on suurepärane lisand teie koju.
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Tootedisain | Kahe uksega |
| Toote värv | Must |
| Lambi tüüp | LED |
| Uksest ukseni funktsioon | Jah |
| Lapselukk | Jah |
| Kontrolli tüüp | Puudutus, Juhtmevaba |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Kuvamise tüüp | LED |
| Kuvari paigutus | Uksel |
| Külmaaine | R600a |
| Korpuse materjal | Metall |
| Reguleeritavad riiulid | Ei |
| Riiulite materjal | Karastatud klaas/ plast |
| Kompressorite arv | 1 |
| Ventilatsioon | Jah |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 563 l |
| Bruto kogumahutavus | 705 l |
| Kliimaklass | Kliimaklass N-T |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 40 dB |
| Veekraan | Jah |
| Jäämasin | Jah |
| Jäävalmistaja | Jah |
| Jääpurustamine | Jah |
| Veega varustamise süsteem | Väline veevarustus |
| Veefilter | Jah |
| Õhufilter | Jah |
| Lõhnafilter | Jah |
| Puhkuse funktsioon | Jah |
| Jahutussüsteem | Dünaamiline (ventilaatoriga) |
| Invertertehnoloogia | Jah |
| Minimaalne töötemperatuur | -23 °C |
| Maksimaalne kasutamistemperatuur | 7 °C |
| Bluetooth | Ei |
| WiFi | Jah |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | F |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Ühendatud koormus | 280 W |
| Aastane energiakulu | 450 kWh |
| Pistiku tüüp | Tüüp G |
| AC-sisendpinge | 230 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 1,8 A |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 364 l |
| Külmkapi brutomahutavus | 404 l |
| Jäävaba (külmik) | Jah |
| Automaatne sulatus (külmik) | Jah |
| Multi-õhuvool (külmik) | Jah |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 4 |
| Aedviljasahtlite arv | 2 |
| Külmiku ukseriiulid | 6 |
| Munariiul | Ei |
| Pudeliriiul | Ei |
| Ukse pudelihoidik | Ei |
| Konserviriiul | Ei |
| Antibakteriaalne kate | Jah |
| Külmiku temperatuurivahemik | 1 - 7 °C |
| Antibakteriaalne tihend | Jah |
| Super Cool funktsioon | Jah |
| Külmkapi kompressorite arv | 1 |
| Külmkapi sisemuse valgustus | Jah |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 273 l |
| Sügavkülmiku brutomahutavus | 301 l |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Külmutusvõimsus | 10 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 12 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | Jah |
| Automaatne sulatus (sügavkülmik) | Jah |
| Sügavkülma sisemuse valgustus | Jah |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 6 |
| Külmiku köögiviljasahtlite arv | 6 |
| Sügavkülmiku ukseriiulid | 6 |
| Sügavkülmiku temperatuur (minimaalne) | -23 °C |
| Kiirkülmutuse funktsioon | Jah |
| Multi-õhuvool (sügavkülmik) | Jah |
| Jääkuubikualus | Ei |
| Sügavkülmiku kompressorite arv | 1 |
| Sügavkülmiku uste arv | 2 |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 912 mm |
| Sügavus | 744 mm |
| Kõrgus | 1793 mm |
| Kaal | 149 kg |
| Sügavus ilma käepidemeta | 74,4 cm |
| Laius avatud ukse korral | 169,9 cm |
| Sügavus avatud uksega | 110,4 cm |
| Paigalduskoha laius | 101,2 cm |
| Paigalduskoha sügavus | 66,9 cm |
| Paigalduskoha kõrgus | 184 cm |
| Pakendi laius | 964 mm |
| Pakendi sügavus | 808 mm |
| Pakendi kõrgus | 1890 mm |
| Pakendi kaal | 159 kg |
| Ergonoomika | |
| Uks jookide hoidmiseks | Ei |
| Avatud ukse alarm | Jah |
| Temperatuurialarm | Jah |
| Rullikrattad | Jah |
| Reguleeritavad jalad | Jah |
| Kõrge temperatuuri näidik | Jah |
| Juhtme pikkus | 1,9 m |
| Muud funktsioonid | |
| Külmumisvastane süsteem | Jah |
| Mitmetasandiline õhuvoolu süsteem | Jah |
| Termostaat | Jah |
| Sisetuli | Jah |
| Sisseehitatud võimekus | Ei |
| Sahtlite arv | 2 sahtel(id) |
| Mõõdud (l x s x k) | 912 x 744 x 1793 mm |
| Ümberpööratavad uksed | Ei |
| Kogukõrgus | 179,3 cm |
| Ukse hing | Vasak/parem |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 964 x 808 x 1890 mm |
| Kogukaal | 160 kg |
| Valgusallikas | LED |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 16 - 43 °C |
| Desodoreerimissüsteem | Jah |
| Muudetava kasutusotstarbega tsoon | |
| Muudetava kasutusotstarbega sektsioon | Ei |
| Värske tsoon | |
| Värske säilituse sektsioon | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Akud kaasa arvatud | Ei |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 964 mm |
| Päritoluriik | Lõuna-Korea |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 1890 mm |
| Tooteid kaubaaluse kihi kohta | 1 tk |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 1 tk |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 808 mm |
| Tooteid kaubaaluse kohta | 1 tk |
| Kogus pakis | 1 tk |
| ÜK tariifikood | 8418102099 |
| Õige veonimi | GMX945MC9F.AMCQLGU |
| Tehnilised andmed | |
| Ei sisalda | Klorofluorosüsinik (CFC), Fluorosüsivesinik (HFC) |
| Sertifikaadid | |
| Vastavus elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiivile (WEEE) | Jah |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Kas toote või kaubaartikli teabeleht on saadaval? | Jah |