Tootja: Haier
Mudel: 34003311
EAN: 6901018064777
Haier FD 83 Serie 7 HB18FGSAAA. Seadme paigaldus: Eraldiseisev, Tootedisain: Kahe uksega, Toote värv: Hõbe, Titaanium. Neto kogumahutavus: 539 l, Kliimaklass: T, Müraemissiooni klass: C. Külmkapi netomahutavus: 358 l. Sügavkülmiku netomahutavus: 181 l, Sügavkülmiku paigutus: Põhja peal asetsev, Külmutusvõimsus: 12 kg/24 h. Energiatõhususe klass: E, Aastane energiakulu: 318 kWh, Energiatõhususe skaala: A-st G-ni
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Disain | |
| Seadme paigaldus | Eraldiseisev |
| Tootedisain | Kahe uksega |
| Toote värv | Hõbe, Titaanium |
| Lambi tüüp | LED |
| Lapselukk | Ei |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Sisseehitatud ekraan | Jah |
| Riiulite materjal | Klaas |
| Reguleeritavad riiulid | Jah |
| Riiuli viimistlus | Kroomitud raam |
| Ukseriiuli viimistlustüüp | Metallraam |
| Ukseriiuli materjal | Plast |
| Süvistatavad käepide(med) | Jah |
| Uksetihendi tüüp | Kinnitatav tihend |
| Ventilatsioon | Jah |
| Reguleeritavate riiulite arv | 2 |
| Toimimine | |
| Neto kogumahutavus | 539 l |
| Kliimaklass | T |
| Müraemissiooni klass | C |
| Müratase | 37 dB |
| Veekraan | Ei |
| Jäävalmistaja | Jah |
| Jahutussüsteem | Dünaamiline (ventilaatoriga) |
| Puhkuse funktsioon | Ei |
| Võimsus | |
| Energiatõhususe klass | E |
| Energiatõhususe skaala | A-st G-ni |
| Aastane energiakulu | 318 kWh |
| AC-sisendpinge | 220 - 240 V |
| AC-sisendsagedus | 50 Hz |
| Vool | 2 A |
| Külmik | |
| Külmkapi netomahutavus | 358 l |
| Jäävaba (külmik) | Jah |
| Automaatne sulatus (külmik) | Jah |
| Multi-õhuvool (külmik) | Jah |
| Külmkapi riiulite/korvide arv | 3 |
| Aedviljasahtlite arv | 2 |
| Külmiku ukseriiulid | 3 |
| Munariiul | Jah |
| Munarestide arv | 1 |
| Ukses olev pudeliriiul | Ei |
| Pudeliriiul | Ei |
| Antibakteriaalne kate | Jah |
| Super Cool funktsioon | Jah |
| Sügavkülmik | |
| Sügavkülmiku netomahutavus | 181 l |
| Sügavkülmiku paigutus | Põhja peal asetsev |
| Külmutusvõimsus | 12 kg/24 h |
| Säilitamise aeg elektrikatkestuse ajal | 18 h |
| Hinnang | 4* |
| Jäävaba (sügavkülmik) | Jah |
| Automaatne sulatus (sügavkülmik) | Jah |
| Sügavkülmiku riiulite/korvide arv | 2 |
| Kiirkülmutuse funktsioon | Jah |
| Jääkuubikualus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 830 mm |
| Sügavus | 669 mm |
| Kõrgus | 1900 mm |
| Kaal | 136 kg |
| Pakendi laius | 905 mm |
| Pakendi sügavus | 755 mm |
| Pakendi kõrgus | 2010 mm |
| Pakendi kaal | 147 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Külmumisvastane süsteem | Jah |
| Mitmetasandiline õhuvoolu süsteem | Jah |
| Sisetuli | Jah |
| Juhtimise paigutus | Väline |
| Reguleeritav termostaat | Jah |
| Antibakteriaalne funktsioon | Jah |
| Ümberpööratavad uksed | Ei |
| Electronic control | Jah |
| Ergonoomika | |
| Avatud ukse alarm | Jah |
| Värske tsoon | |
| Värske säilituse sektsioon | Jah |