Tootja: Yealink
Mudel: UH36-MONO-UC
EAN: 5715063167083
Yealink UH36 Mono. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m. Kaal: 120 g. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Yealink UH36 Mono Kõrvaklapp Juhtmega ühendatud Peavõru Kontor/kõnekeskus USB tüüp A Must, Hõbe | €86.94 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Monofoonne |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Kasutusnupud | Multivõti, Helitugevus +, Volume - |
| Helitugevuse kontroll | Nupud |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Sertifikaat | CE, FCC, IC |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| USB ühilduvus | Jah |
| USB-konnektor | USB tüüp A |
| Bluetooth | Ei |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 8000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -44 dB |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 10 mW |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 93 dB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 120 g |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Pakendi sisu | |
| Tasku | Jah |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 345 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 400 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 310 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 4,86 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 60 mm |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |