Tootja: Yealink
Mudel: 1308013
EAN: 6938818303430
Yealink UH33. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kõrvaklappide sagedus: 112 - 8500 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Monofoonne |
| Toote värv | Must |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| LED-indikaatorid | |
| Sertifikaat | FCC, CE |
| Ühilduvad tooted | SIP-T41S/T42S/T46S/T48S/T53/T53W/T54W/T57W/T58A/VP59 |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| Bluetooth | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 6300 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Mikrofoni mürasummutus | |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 80 mW |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Kõrvaklappide sagedus | 112 - 8500 Hz |
| Näivtakistus | 90 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 96 dB |
| Muud funktsioonid | |
| 2,5 mm pistmik | |
| Pakendi sisu | |
| Heliadapterid kaasa arvatud | 3,5 mm, USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | |
| Mac-ühilduvus | |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 135 mm |
| Pakendi sügavus | 155 mm |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |