Tootja: Veho
Mudel: VEP-014-ZB6
EAN: 0040232924255
Veho ZB-6. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Juhtmevaba ulatus: 10 m. Kaabli pikkus: 1,2 m. Kaal: 294 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho ZB-6 Headset Head-band Black | €142.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kokkupandav | Jah |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 4.1+EDR |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Sagedusriba | 2.402 - 2.48 GHz |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Patareiga töötav | Jah |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Akutehnoloogia | Liitiumioon (Li-Ion) |
| Aku mahutavus | 380 mAh |
| Pidev heli taasesitus | 24 h |
| Kõneaeg | 10 h |
| Aku pinge | 3,7 V |
| Aku mahtuvus | 1,406 Wh |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Akuelementide arv | 1 |
| Ooteaeg | 250 h |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 190 mm |
| Sügavus | 180 mm |
| Kõrgus | 75 mm |
| Kaal | 294 g |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 100 dB |
| Juhtseade | 4 cm |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikarbi netokaal | 6,56 kg |
| Muud funktsioonid | |
| Kiibisüsteem | CSR 8635 |
| Juhend | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Audio (3.5mm), USB Type-A to Micro USB-B |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi sügavus | 210 mm |
| Pakendi kõrgus | 90 mm |
| Pakendi kaal | 656 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 435 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 510 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 480 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 13,1 kg |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 51,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Transpordikasti laius | 42 cm |
| Transpordikasti pikkus | 49 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 23 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 7,1 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Sertifikaadid | |
| Vastavus elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiivile (WEEE) | Jah |