Tootja: Veho
Mudel: VEP-009-Z4
EAN: 0040232924231
Veho Z-4. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m. Kaal: 150 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho Z-4 Headset Head-band Black | €61.50 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kasutusnupud | Track <, Lugu > |
| Kokkupandav | Jah |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | In-line |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 106 dB |
| Juhtseade | 5 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 145 mm |
| Sügavus | 67 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Kaal | 150 g |
| Muud funktsioonid | |
| Juhend | Jah |
| Tehnilised andmed | |
| Transpordikarbi netokaal | 3 kg |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 300 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 515 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 265 mm |
| Peamise pakendi netokaal | 6,36 kg |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 7,1 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Transpordikasti laius | 18 cm |
| Transpordikasti pikkus | 50 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 25 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 3,18 kg |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Pakendi sisu | |
| Kasutusjuhendi keeled | Multi |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 237 mm |
| Pakendi sügavus | 172 mm |
| Pakendi kõrgus | 45 mm |
| Pakendi kaal | 286 g |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Sertifikaadid | |
| Vastavus elektri- ja elektroonikaseadmete jäätmete direktiivile (WEEE) | Jah |