Tootja: Veho
Mudel: VEP-008-Z8
EAN: 0040232151774
Veho 360° Z8. Toote tüüp: Kõrvaklapid. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,3 m, Toote värv: Alumiinium, Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Veho 360° Z8 Headphones Head-band Aluminium,Black | €135.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapid |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Muusika |
| Toote värv | Alumiinium, Must |
| Kokkupandav | Jah |
| Kaabli pikkus | 1,3 m |
| Eemaldatav kaabel | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Ei ole saadaval |
| Mikrofoni mürasummutus | Jah |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 92 dB |
| Juhtseade | 4 cm |
| Pakendi sisu | |
| Kandekarp | Jah |
| Kogus | 1 |