Tootja: Trevi
Mudel: 0F148000
EAN: 8011000026824
Trevi FRS 1480 R. Toote tüüp: Kõrvaklapid. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba. Soovituslik kasutus: Muusika. Juhtmevaba ulatus: 30 m. Kaal: 200 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
TREVI Brezžične naglavne TV Hi-Fi slušalke FRS 1480, + polnilna postaja, baterija, do 30m | €59.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapid |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Tagantvalgustus | Ei |
| LED-indikaatorid | Laen |
| Reguleeritav peapael | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| USB ühilduvus | Jah |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| RF ühilduvus | Jah |
| Juhtmevaba ulatus | 30 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Ei ole saadaval |
| Aku | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Taaslaetav aku | Jah |
| Laadimise allikas | Vahelduvvool |
| Traadita laadimine | Jah |
| Pakendi sisu | |
| Laadimisalus | Jah |
| Vastuvõtja kaasa arvatud | Jah |
| Baasjaam | Jah |
| Tugijaam | |
| Baasjaama sagedusriba | 2.4 GHz |
| Põhijaama puuteekraan | Ei |
| Tugijaama värv | Must |
| Tugijaama mõõdud (L x S x K) | 135 x 103 x 240 mm |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 200 g |
| Muud funktsioonid | |
| Laadimisalus | Jah |