Tootja: Trevi
Mudel: 0DJ60102
EAN: 8011000024820
Trevi DJ 601 M. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m. Kaal: 130 g. Toote värv: Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Trevi DJ 601 M Casque Avec fil Arceau Appels/Musique Rouge | €9.90 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Punane |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Eemaldatav kaabel | Jah |
| Reguleeritav peapael | Jah |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | In-line |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 100 mW |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 130 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Audio (3.5mm) |
| Kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 163 mm |
| Pakendi sügavus | 74 mm |
| Pakendi tüüp | Karp |