Tootja: Sony
Mudel: WIC310L
EAN: 4548736099081
Sony WI-C310 on traadita kõrvakomplekt kaelaraamiga ja kõrvasiseste kuularitega, mis pakub sujuva helikogemuse nii kõnede kui ka muusika jaoks. Selle juhtmevaba ühenduvuse ja lihtsalt kasutatavate omaduste abil on see populaarne valik nii muusikaentusiastide kui ka äriprofessionaalide seas.
Kõrvakomplekt töötab Bluetooth 5.0 versiooniga ja sellel on traadita ulatus kuni 10 meetrit. See toetab A2DP, AVRCP, HFP ja HSP Bluetooth-profiile ning töötab sagedusribal 2,4 - 2,4835 GHz. Kõrvakomplektil on ka juhtplokk, mis töötab nuppude kaudu, muutes kõnede ja muusika juhtimise tõeliselt käepäraseks.
Sony WI-C310 kaalub ainult 19g, mis muudab selle kergeks ja mugavaks kandmiseks. Juhtmevaba ühendusega kõrvaklapid on valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest, mis pakuvad mugavat ja kindlat kinnitust.
Kõrvaklappide 9mm dünaamiline draiveriühik, neodüümimagnet ja suletud akustiline süsteem tagavad suurepärase helikogemuse sagedusvahemikus 20–20000 Hz. Kõrvasiseste kõrvaklappide intraauralne kinnitus aitab vähendada välismüra, tagades kristallselge helikvaliteedi ja parema helitugevuse.
Sony WI-C310 komplektis on ka akul, mille maksimaalne tööiga on kuni 15 tundi ühe laadimisega, ja ooteaeg kuni 200 tundi. Kõrvakomplekti saab hõlpsasti laadida kaasasoleva USB-kaabli abil ja täielikuks laadimiseks kulub ainult 3 tundi.
Lisaks on Sony WI-C310-ga kaasas täiendavad kõrvaklapid, muutes selle sobivaks erineva suurusega kõrvadele. Kõrvakomplekt sobib kõigi kaubamärkidega ja toetab audioformaate, nagu AAC ja SBC. Sellel pole Near Field Communicationi (NFC).
Kokkuvõttes on Sony WI-C310 funktsiooniderohke kõrvakomplekt, mis pakub kõrgekvaliteedilist helikogemust, mugavat disaini ja lihtsalt kasutatavaid omadusi. See on sobiv nii isiklikuks kui ka professionaalseks kasutamiseks, tehes sellest mitmekülgse valiku kõigile, kes hindavad usaldusväärset ja suure jõudlusega kõrvakomplekti.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony WI-C310 Kõrvaklapp Juhtmevaba Kõrvasisene, Kaelaraam Kõned/muusika Bluetooth Sinine | €108.76 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene, Kaelaraam |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Sinine |
| Helitugevuse kontroll | Nööbid |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kaabli pikkus | 0,2 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| USB ühilduvus | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Sagedusriba | 2.4 - 2.4835 GHz |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 15 h |
| Pidev heli taasesitus | 15 h |
| Laadimise allikas | USB |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| Ooteaeg | 200 h |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvasisesed kõrvaklapid | Kuularid |
| Akustiline süsteem | Suletud |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Magneti tüüp | Neodüüm |
| Juhtseade | 9 mm |
| Draiveri tüüp | Dünaamiline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 19 g |
| Muud funktsioonid | |
| USB-kaabli pikkus | 0,2 m |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| NFC-tehnoloogia | |
| Muusikamängija | |
| Toetatud audioformaadid | AAC, SBC |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Lisa kõrvaklapid | |
| Kogus | 1 |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |