Tootja: Sony
Mudel: 1286-0671
EAN: 7311271488712
Sony STH30. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Toote värv: Roheline
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Sony STH30 Kõrvaklapp Juhtmega ühendatud Kõrvasisene Kõned/muusika Roheline | €15.84 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Roheline |
| Kasutusnupud | Multivõti, Helitugevus +, Volume - |
| Helitugevuse kontroll | Digitaalne |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | In-line |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 18 Ω |
| Juhtseade | 9,2 mm |
| Draiveri tüüp | Dünaamiline |
| Harmoonmoonutus (THD) | 0,5 protsenti |
| Muud funktsioonid | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Brändiühilduvus | Kõik tootjad |
| Nuppude arv | 3 |