Tootja: EPOS
Mudel: 508328
EAN: 0615104318489
Sennheiser PC 5 CHAT. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kõrvaklappide sagedus: 42 - 17000 Hz. Kaabli pikkus: 2 m. Kaal: 77 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Sluchawki Epos Sennheiser PC 5 CHAT Zestaw sluchawkowy Przewodowa Opaska na glowe Biuro/centrum telefoniczne Czarny 508328 (5715063289259) austiņas | €45.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 2 m |
| Kaabli värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| USB ühilduvus | Ei |
| Bluetooth | Ei |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 90 - 15000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 2200 Ω |
| Mikrofoni suunatüüp | Ühesuunaline |
| Mikrofoni mürasummutus | Jah |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Akustiline süsteem | Suletud |
| Kõrvaklappide sagedus | 42 - 17000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 95 dB |
| Draiveri tüüp | Dünaamiline |
| Mürasummutus | Jah |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 77 g |
| Aku | |
| Taaslaetav aku | Ei |
| Töötingimused | |
| Hoiustamistemperatuur (T-T) | -35 - 65 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 470 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 540 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 390 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 5,01 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |
| Transpordikasti laius | 22 cm |
| Transpordikasti pikkus | 25 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 7,5 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 197 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 1 tk |
| Pakendi sisu | |
| Kõrvapadja mõõt | 5 cm |
| Kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi sügavus | 250 mm |
| Pakendi kõrgus | 75 mm |
| Pakendi kaal | 197 g |
| Pakendi tüüp | Blisterpakend |