Tootja: EPOS
Mudel: 1000503
EAN: 0615104053618
Sennheiser CC 550. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kõrvaklappide sagedus: 300 - 3400 Hz. Kaabli pikkus: 1 m, Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 300 - 3400 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -34 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Kahesuunaline mikrofon |
| Mikrofoni mürasummutus | Jah |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Akustiline süsteem | Avatud |
| Kõrvaklappide sagedus | 300 - 3400 Hz |
| Näivtakistus | 300 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 103 dB |
| Mürasummutus | Jah |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Aku | |
| Taaslaetav aku | Ei |
| Pakendi sisu | |
| Kõrvapadja mõõt | 5,1 cm |
| Kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 65 mm |
| Pakendi sügavus | 205 mm |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Logistika andmed | |
| Põhikasti (välimise) laius | 190 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 620 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 430 mm |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 20 tk |