Tootja: Sandberg
Mudel: 126-08
EAN: 5705730126086
Sandberg 126-08 on kõrvaklappide ja peakomplektide kategooriasse kuuluv toode, mille on valmistanud bränd Sandberg. Need juhtmega ühendatud kõrvaklapid on mõeldud eelkõige mängimiseks ning neil on must värv, samas kui kaabel on samuti musta värvi ning pikkusega 2,4 meetrit. Sandberg 126-08 kõrvaklapid ja peakomplekt on binauraalne ning neid kantakse peavõru kandmisviisi abil. Tootel on tagantvalgustus, mis on mitmevärviline.
Kõrvaklappide sagedusvahemik on 20 - 20000 Hz ning neil on näivtakistus 32 Ω. Juhtseade asub kõrvaklappidel ning selle pikkus on 5 cm. Kõrvu kattev kõrvakinniti tagab mugava ning stabiilse kandmise.
Toote kaal on 710 grammi ning pakkimiseks kasutatav karp on 120 mm sügav, 260 mm kõrge ja 250 mm lai. Sandberg 126-08 kõrvaklappidel ja peakomplektil on USB-ühilduvus ning kaasas olev juhtmeta vastuvõtja liides on USB-tüüpi. Mikrofoni sagedusvahemik on 75 - 16000 Hz, tundlikkus 42 dB ning selle ühenduvus on 6,3 mm helipistiku kaudu. Mikrofoni tüübiks on boom.
Sandberg 126-08 kõrvaklapid ja peakomplekt on ühilduvad erinevate Windowsi operatsioonisüsteemidega. Tootele on määratud HS-kood 85183000.
Need Sandbergi kõrvaklapid ja peakomplektid on atraktiivse disainiga ning pakuvad kvaliteetset heli ning mugavat kasutuskogemust mängimisel.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Austiņas Sandberg Savage 7.1 Black | €30.50 |
|
oreol.eu |
Игровые наушники Sandberg headphones Savage USB 7.1 headset - OReol.eu | €40.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 2,4 m |
| Kaabli värv | Must |
| Tagantvalgustus | Jah |
| Tagantvalgustuse värv | Mitmevärviline |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| USB ühilduvus | Jah |
| Bluetooth | Ei |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 75 - 16000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | 42 dB |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 2,2 Ω |
| Mikrofoni ühenduvus | 6,3 mm |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Juhtseade | 5 cm |
| Pakendi sisu | |
| Juhtmeta vastuvõtja liides | USB |
| Kogus | 1 |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 250 mm |
| Pakendi sügavus | 120 mm |
| Pakendi kõrgus | 260 mm |
| Pakendi kaal | 710 g |