Tootja: Samsung
Mudel: SM-R180NZTAEUA
EAN: 8806094413274
Samsung Galaxy Buds Live juhtmevabad kõrvaklapid on ideaalseks valikuks neile, kes hindavad nutikust ja stiili. Need kõrvaklapid on uskumatult kerged, kaaludes ainult 5,6 grammi, ning neid saab mugavalt kanda pikka aega ilma igasuguse ebamugavustundeta.
Kõrvaklapid on kõrva anatoomia järgi disainitud, pakkudes ülimat helikvaliteeti. Laadimisümbris on kompaktne ning lihtne kaasas kanda, mis tähendab, et saate kõrvaklapid endaga kaasa võtta kuhu iganes lähete. Kõrvaklappidel ja laadimisümbrisel on vastavalt 65mAh ja 472mAh akumahutavus, mis võimaldab kõrvaklappidel seadme pidevat kasutamist kuni kuue tunni vältel ning rääkimisaega kuni 4,5 tundi. Laadimisümbris suudab kõrvaklapid täielikult laadida 2-3 korda. Aku laadimise indikaator annab teada kõrvaklappide ja laadimisümbrise aku tasemest.
Samsung Galaxy Buds Live kõrvaklapid on varustatud Bluetooth 5.0 tehnoloogiaga, mis tagab stabiilse ja tõrgeteta ühenduse seadmega. Kõrvakõrvaklappid on varustatud mitme sisseehitatud mikrofoniga, mis tagab selge ja moonutamata helikvaliteedi telefonikõnedel ja salvestustel. Kõrvaklappidel on ka aktiivne müravähendamise tehnoloogia, mis võimaldab nautida muusikat või kõnesid ilma häirimiseta.
Puutejuhtimisfunktsioon võimaldab helitugevust reguleerida ja meediumide esitamist juhtida lihtsalt kõrvaklapi puudutamisega. Kõrvaklapid on loodud mugava kandmiskogemuse tagamiseks kõrva kinnitamise teel. Kõrvaklappidel on sisseehitatud asendiandur, mis annab teada, kui olete need kõrvast võtnud või uuesti selga pannud. Kõrvaklapid on disainitud töötama mobiilsete operatsioonisüsteemidega, nagu Android 5.0 või uusimad ja iOS 10.0 või uuemad.
Lisaks tulevad Samsung Galaxy Buds Live kõrvaklapid pakendis koos kõige vajalikuga, sealhulgas laadimiskaabli, kõrvapadjad, kiirse käivitusjuhendi ja laadimisalusega. Kui otsite kõrgkvaliteetseid kõrvaklappe, mille pikk aku eluiga, mugav sobivus ja erakordne helikvaliteet, siis Samsung Galaxy Buds Live kõrvaklapid juhtmevabad kõrvasisesed kõrvaklapid koos laadimisalus must värvus on ideaalne valik teie jaoks.
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Toote värv | Must |
| Kasutusnupud | Multivõti |
| Helitugevuse kontroll | Puudutus |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Asendiandur | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Mikrofonide arv | 6 |
| Pakendi sisu | |
| Laadimisalus | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kõrvapadjad | |
| Kogus | 1 |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Mürasummutus | |
| Müravähendamise tüüp | Aktiivne |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 16,5 mm |
| Sügavus | 14,9 mm |
| Kõrgus | 27,3 mm |
| Kaal | 5,6 g |
| Laadimisümbrise mõõdud (L x S x K) | 50,2 x 50 x 27,8 mm |
| Laadimisümbrise kaal | 42,2 g |
| Aku | |
| Aku mahutavus | 65 mAh |
| Pidev heli taasesitus | 6 h |
| Aku mahutavus (laadimisümbris) | 472 mAh |
| Kõneaeg | 4,5 h |
| Akulaadimise indikaator | |
| Laadimise allikas | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android 5.0, iOS 10.0 |