Tootja: Philips
Mudel: TAT5505BK/00
EAN: 4895229110380
Philips TAT5505BK/00. Toote tüüp: Kõrvaklapid. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Juhtmevaba ulatus: 10 m. Kaal: 64 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips TAT5505BK/00 kõrvaklapid ja peakomplekt Juhtmevaba Kõrvasisene Kõned/muusika USB tüüp-C Bluetooth Must | €133.98 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapid |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kasutusnupud | Kõnele vastamine / kõne lõpetamine |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Mikrofoni mürasummutus | |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Pidev heli taasesitus | 80 h |
| Kõneaeg | 5 h |
| Kiirlaadimine | |
| Laadimise allikas | Patarei |
| Ooteaeg | 80 h |
| Traadita laadimine | |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 5 mW |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 16 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 105 dB |
| Magneti tüüp | NdFeB |
| Mürasummutus | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 74 mm |
| Sügavus | 36 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Kaal | 64 g |
| Pakendi sisu | |
| Kandekarp | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 335 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 340 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 245 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 6,84 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 24 tk |
| Transpordikasti laius | 16 cm |
| Transpordikasti pikkus | 16 cm |
| Transpordikasti kõrgus | 11 cm |
| Tarnekasti (sisemine) brutokaal | 780 g |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 3 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 170 mm |
| Pakendi kaal | 237 g |
| Pakendi tüüp | Karp |