Tootja: Philips
Mudel: TAKH402BL/00
EAN: 4895229100954
Philips TAKH402BL. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaal: 114 g. Toote värv: Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TAKH402BL/00 - OReol.eu | €50.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Sinine |
| Helitugevuse kontroll | Nupud |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Pidev heli taasesitus | 20, 800 h |
| Kõneaeg | 20 h |
| Laadimise allikas | USB |
| Ooteaeg | 800 h |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 10 mW |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Akustiline süsteem | Suletud |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 95 dB |
| Magneti tüüp | NdFeB |
| Draiveri tüüp | Dünaamiline |
| Juhtseade | 3,2 cm |
| Diafragma materjal | Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Muud funktsioonid | |
| 2,5 mm pistmik | |
| Kaasnevate toodete arv | 1 tk |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 35 mm |
| Sügavus | 150 mm |
| Kõrgus | 160 mm |
| Kaal | 114 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud mobiilsed operatsioonisüsteemid | Android, iOS |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 45 mm |
| Pakendi sügavus | 170 mm |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi kaal | 215 g |