Tootja: Philips
Mudel: SHE3555RD/00
EAN: 6951613981580
Philips SHE3555RD. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 10 - 22000 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m, Toote värv: Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Philips SHE3555RD Kõrvaklapp Juhtmega ühendatud Kõrvasisene Kõned/muusika Punane | €19.66 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Punane |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | In-line |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 20 mW |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 10 - 22000 Hz |
| Näivtakistus | 16 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 103 dB |
| Magneti tüüp | Neodüüm |
| Juhtseade | 8,6 mm |
| Mürasummutus | |