Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapid |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Muusika |
| Toote värv | Must |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Ei ole saadaval |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 230 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Kõrgus | 25 mm |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Akustiline süsteem | Suletud |
| Magneti tüüp | Neodüüm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |