Tootja: Philips
Mudel: TASN503BK/00
EAN: 0840063200531
Philips 5000 series TPV SN 503 BK. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Juhtmevaba ulatus: 10 m. Kaal: 145 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Philips TASN503BK headphones - OReol.eu | €59.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Helitugevuse kontroll | Nööbid |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kokkupandav | |
| Loodud lastele | |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5 |
| LED-indikaatorid | |
| Isehäälestuv | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVCTP, HFP, HSP |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | In-line |
| Mikrofoni mürasummutus | |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Pidev heli taasesitus | 6 h |
| Taaslaetav aku | |
| Kõneaeg | 6 h |
| Ooteaeg | 100 h |
| Muud funktsioonid | |
| Sobib DJ-dele | |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Akustiline süsteem | Suletud |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 16 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 95 dB |
| Magneti tüüp | NdFeB |
| Juhtseade | 6 mm |
| Diafragma materjal | Polüetüleentereftalaat (PET) |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 30 mm |
| Kõrgus | 80 mm |
| Kaal | 145 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Tasku | |
| Kõrvapadjad | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 95 mm |
| Pakendi sügavus | 355 mm |
| Pakendi kõrgus | 150 mm |
| Pakendi kaal | 465 g |