Tootja: Philips
Mudel: TAH4105BL/00
EAN: 0840063201095
Philips 3000 series TAH4105BL/00. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m. Kaal: 153 g. Toote värv: Sinine
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Sinine |
| Helitugevuse kontroll | Digitaalne |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kokkupandav | |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| Bluetooth | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Akustiline süsteem | Suletud |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 106 dB |
| Magneti tüüp | NdFeB |
| Draiveri tüüp | Dünaamiline |
| Juhtseade | 3,2 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 165 mm |
| Sügavus | 40 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Kaal | 153 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 195 mm |
| Pakendi sügavus | 50 mm |
| Pakendi kõrgus | 225 mm |