Tootja: NGS
Mudel: NGS-HEADSET-0225
EAN: 8435430620207
NGS BUZZ BLAB. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaal: 51 g. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Monofoonne |
| Toote värv | Must |
| Kasutusnupud | Helitugevus +, Volume - |
| Helitugevuse kontroll | Nupud |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Kaabli värv | Must |
| Isehäälestuv | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni tundlikkus | 34 dB |
| Mikrofonide arv | 1 |
| Kokkupandav mikrofon | |
| Pakendi sisu | |
| Akupanga mahutavus | 300 mAh |
| Kiirstardi juhend | |
| Garantiikaart | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Kasutusjuhendi keeled | Inglise keel, Hispaania, Prantsuse keel, Itaalia, Portugali |
| Kogus | 1 |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Akustiline süsteem | Poolsuletud |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 121 dB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 165 mm |
| Sügavus | 55 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Kaal | 51 g |
| Aku | |
| Akulaadimise indikaator | |
| Laadimise allikas | USB |
| Kõneaeg (ANC sees) | 16 h |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 193 mm |
| Pakendi sügavus | 57 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |
| Logistika andmed | |
| Põhikastid (välimised) kaubaaluse kohta | 300 tk |
| Põhikasti (välimise) laius | 406 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 254 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 300 mm |
| Tooteid tarnekasti (sisemine) kohta | 10 tk |
| Varustaja tunnusmärk | |
| Materjal | Metall, Plast |
| Tükkide arv | 1 tk |
| Helitugevuse reguleerimine | |