Tootja: Music Sound
Mudel: BTMSTWSINEAR222
EAN: 8018080435126
Music Sound Fantasy. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika, Toote värv: Hall, Valge
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Cellularline BTMSTWSINEAR222 kõrvaklapi-/kuularitarvik Kõrvaklapp | €49.78 |
|
www.photopoint.ee |
Ausinės CELLULARLINE Music Sound Fantasy, Ice | €53.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Hall, Valge |
| Kasutusnupud | Multivõti |
| Helitugevuse kontroll | Puudutus |
| Kontrollploki tüüp | On-ear control unit |
| Kontrolli tüüp | Puudutus |
| Loodud lastele | |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | True Wireless Stereo (TWS) |
| Bluetooth | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Audio järjestikuse mängimise aeg (koos laadimiskarbiga) | 25 h |
| Laadimise allikas | USB |
| Pakendi sisu | |
| Laadimisümbris | |
| Laadimiskarbi tüüp | Juhtmega ühendatud |
| Komplektis sisalduvad lisad | 3 suuruses silikoonist kõrvaklappide otsad |
| Kaablid kaasa arvatud | USB |
| Kogus | 1 |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Muud funktsioonid | |
| Juhend | |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 90 mm |
| Pakendi sügavus | 36 mm |
| Pakendi kõrgus | 180 mm |
| Pakendi kaal | 92 g |
| Pakendi tüüp | Karp |