Tootja: MSI
Mudel: IMMERSE GH61
EAN: 0824142210017
MSI S37-0400030-SV1. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Mängimine. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 40000 Hz. Kaabli pikkus: 1 m. Kaal: 300 g. Toote värv: Must, Hõbe
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
MSI IMMERSE GH61 | €144.81 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Kaabli pikkus | 1 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| Bluetooth | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 2200 Ω |
| Mikrofoni suunatüüp | Ühesuunaline |
| Kokkupandav mikrofon | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 210 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Kõrgus | 185 mm |
| Kaal | 300 g |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 40000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 107 dB |
| Magneti tüüp | Neodüüm |
| Juhtseade | 4 cm |
| Pakendi sisu | |
| Kandekarp | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 185 mm |
| Pakendi sügavus | 100 mm |
| Pakendi kõrgus | 210 mm |
| Pakendi kaal | 1,22 kg |
| Pakendi tüüp | Karp |