Tootja: Motorola
Mudel: VERVEBUDS200
EAN: 5012786039179
Motorola VerveBuds 200. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kaal: 60 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Motorola VerveBuds 200 Kõrvaklapp Juhtmevaba Kõrvasisene Kõned/muusika Bluetooth Must | €55.08 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IP5X |
| Töötab Google Assistant'iga | |
| Töötab Amazon Alexea'ga | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Audio järjestikuse mängimise aeg (koos laadimiskarbiga) | 10 h |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 45 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Kõrgus | 45 mm |
| Kaal | 60 g |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |