Tootja: Manhattan
Mudel: 179591
EAN: 0766623179591
Manhattan 179591. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kaal: 19 g. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvakonks, Kõrvasisene, Kaelaraam |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kontrollploki tüüp | Sisemine kontrollplokk |
| Kontrolli tüüp | Nööbid |
| Sertifikaat | CE FCC |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| USB-konnektor | Mikro-USB |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Pidev heli taasesitus | 5 h |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 16 mm |
| Kõrgus | 10 mm |
| Kaal | 19 g |
| Jätkusuutlikkus | |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | RoHS |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Pakendi sisu | |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |