Tootja: Jabra
Mudel: 100-92200900-60
EAN: 5707055044915
Jabra Talk 15. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmevaba, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Auto. Kõrvaklappide sagedus: 300 - 7000 Hz. Juhtmevaba ulatus: 10 m. Kaal: 8,9 g. Toote värv: Must
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Auto |
| Toote värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | Ei |
| USB ühilduvus | Jah |
| USB-konnektor | Mikro-USB |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetoothi versioon | 3.0 |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 8000 Hz |
| Aku | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Kõneaeg | 6 h |
| Aku laadimisaeg | 2 h |
| Ooteaeg | 336 h |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 300 - 7000 Hz |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 16,6 mm |
| Sügavus | 53,5 mm |
| Kõrgus | 24,2 mm |
| Kaal | 8,9 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Garantiikaart | Jah |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |