Tootja: Jabra
Mudel: 6393-829-289
EAN: 0706487018902
Jabra Evolve 40 UC Mono USB-C. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud, Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,2 m. Kaal: 142,5 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
JABRA EVOLVE 40 MONO UC | €112.13 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Monofoonne |
| Toote värv | Must |
| Kasutusnupud | Helitugevus +, Volume - |
| Helitugevuse kontroll | Nupud |
| Kaabli pikkus | 1,2 m |
| Üheaegselt ühendatud seadmete arv (max) | 2 |
| Muusika taasesitus | Jah |
| Kuulmiskaitsetehnoloogia | Jabra PeakStop, Jabra Safetone G616 |
| HD heli | Jah |
| Isehäälestuv | Jah |
| Päritoluriik | Hiina |
| Sertifikaat | CE, FCC, KCC, RCM, UL |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| USB ühilduvus | Jah |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| Bluetooth | Jah |
| Bluetooth-profiilid | A2DP |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni mürasummutus | Jah |
| Kokkupandav mikrofon | Jah |
| Mikrofoni suunatüüp | Ühesuunaline |
| Mikrofoni vaigistamine | Jah |
| Muud funktsioonid | |
| 2,5 mm pistmik | Ei |
| NFC-tehnoloogia | Ei |
| Reisitasku | Jah |
| Digitaalsignaali töötlus (DSP) | Jah |
| Kõnehaldus | |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 93,6 dB |
| Juhtseade | 2,8 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 142,5 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | Jah |
| Kandekarp | Jah |
| Kõrvapadja materjal | Kunstnahk |
| Kogus | 1 |
| Töötingimused | |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | -10 - 50 °C |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Jah |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Põhikasti (välimise) laius | 226 mm |
| Põhikasti (välimine) pikkus | 564 mm |
| Põhikasti (välimise) kõrgus | 496 mm |
| Põhikasti (välimine) brutokaal | 10,8 kg |
| Tooteid põhikasti (välimine) kohta | 42 tk |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 255 mm |
| Pakendi sügavus | 190 mm |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi kaal | 220 g |