Tootja: Huawei
Mudel: 55035195
EAN: 6941487234790
Huawei Freebuds Lipstick TWS. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika, Toote värv: Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Huawei Freebuds Lipstick TWS Kõrvaklapp True Wireless Stereo (TWS) Kõrvasisene Kõned/muusika USB tüüp-C Bluetooth Punane | €384.51 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Punane |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX4 |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | True Wireless Stereo (TWS) |
| USB ühilduvus | |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| Bluetooth | |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Aku | |
| Patareiga töötav | |
| Aku tüüp | Sisseehitatud aku |
| Akutehnoloogia | Liitiumpolümeer (LiPo) |
| Aku tööiga (maksimaalne) | 22 h |
| Parema kõrvaklapi aku kestvus | 30 mAh |
| Vasaku kõrvaklapi aku kestvus | 30 mAh |
| Audio järjestikuse mängimise aeg (koos laadimiskarbiga) | 22 h |
| Aku mahutavus (laadimisümbris) | 410 mAh |
| Heli pideva taasesituse aeg (laadimiskarbiga/ANC-ga) | 22 h |
| Heli pideva taasesituse aeg (ANC-ta) | 2,5 h |
| Heli pideva taasesituse aeg (laadimiskarbiga/ANC-ta) | 14 h |
| Heli pideva taasesituse aeg (ANC-ga) | 4 h |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Juhtseade | 1,43 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 16,8 mm |
| Sügavus | 18,5 mm |
| Kõrgus | 41,4 mm |
| Vasaku kõrvaklapi kaal | 4,1 g |
| Parema kõrvaklapi kaal | 4,1 g |
| Laadimisümbrise mõõdud (L x S x K) | 27,4 x 27,4 x 70 mm |
| Laadimisümbrise kaal | 84,5 g |
| Pakendi sisu | |
| Kiirstardi juhend | |
| Garantiikaart | |
| Kaablid kaasa arvatud | USB tüüp-C |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |