| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
mts.ee |
HP Stereo USB Headset G2 | €62.57 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Päritoluriik | Hiina |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Peavõruga |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 170 mm |
| Sügavus | 144 mm |
| Kõrgus | 54 mm |
| Kaal | 90 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 170 mm |
| Pakendi sügavus | 144 mm |
| Pakendi kõrgus | 54 mm |
| Pakendi kaal | 210 g |