Tootja: HP
Mudel: 8WW99AA
EAN: 6972431710497
HP DHE-7002. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,3 m. Kaal: 22 g. Toote värv: Must, Punane
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Sluchawka HP (DHE-7002) DHE-7002 (6972431710497) brīvroku sistēma telefoniem | €12.60 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvakonks, Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must, Punane |
| Kaabli pikkus | 1,3 m |
| Kaabli värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Ringsuunaline |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Kõrgus | 1300 mm |
| Kaal | 22 g |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 100 dB |
| Juhtseade | 1 cm |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Riputatav karp |