Tootja: POLY
Mudel: 8X221AA
EAN: 0197498429144
HP 8X221AA. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kontor/kõnekeskus. Kaal: 131 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
POLY BLACKWIRE BW3325 CASQUE USB-C/A | €55.17 |
|
www.topbiz.fr |
POLY Micro-casque Blackwire 3325 stéréo USB-C + connexion 3,5 mm + adaptateur USB-C/A | €61.89 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Kontor/kõnekeskus |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Kasutusnupud | Kõnele vastamine / kõne lõpetamine, Hääletu, Helitugevus +, Volume - |
| Signaal-müra suhe (SNR) | 118 dB |
| HP segment | Ettevõtlus |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | Jah |
| USB ühilduvus | Jah |
| USB-konnektor | USB tüüp-C |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 131 g |
| Kõrvaklapid | |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 116 dB |
| Süsteeminõuded | |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 10 |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Jah |