Tootja: Hama
Mudel: 00177066
EAN: 4047443428240
Hama LiberoBuds. Toote tüüp: Kõrvaklapid. Ühenduvustehnoloogia: True Wireless Stereo (TWS), Bluetooth. Soovituslik kasutus: Muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Juhtmevaba ulatus: 10 m. Kaal: 52 g. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Наушники/Гарнитуры Hama LiberoBuds headphones (001770660000) - OReol.eu | €38.00 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapid |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Muusika |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Rahvusvahelise kaitse (IP) kood | IPX5 |
| Isehäälestuv | |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | True Wireless Stereo (TWS) |
| True Wireless Stereo (TWS) tehnoloogia | |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth-profiilid | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Juhtmevaba ulatus | 10 m |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Sisseehitatud |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Pakendi sisu | |
| Laadimiskarbi ühenduse tüüp | Mikro-USB |
| Kaablid kaasa arvatud | Mikro-USB |
| Kõrvapadjad | |
| Muud funktsioonid | |
| 2,5 mm pistmik | |
| Laadimisalus | |
| Juhend | |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 52 g |
| Aku | |
| Kõneaeg | 5 h |
| Aku laadimisaeg | 2 h |
| Ooteaeg | 100 h |