Tootja: Gigabyte
Mudel: 20VM0-AFI27QXBA-1EKR
EAN: 4719331808730
Gigabyte FI27Q-X. Ekraani diagonaal: 68,6 cm (27"), Ekraani resolutsioon: 2560 x 1440 pikslit, Reaktsiooniaeg: 1 ms, Loomulik kuvasuhe: 16:9, Vaatenurk, horisontaalne: 178°, Vaatenurk, vertikaalne: 178°. Sisseehitatud USB-jaotur, USB-jaoturi versioon: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). VESA paigaldamine, Kõrguse reguleerimine. Toote värv: Must
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
kmobiles.lt |
Monitorius Gigabyte Aorus FI27Q-X-EK - kmobiles.lt | €685.05 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| NVIDIA G-SYNC | |
| AMD FreeSync | |
| Võbelust ärahoidev tehnoloogia | |
| Ekraan | |
| Ekraani diagonaal | 68,6 cm |
| Ekraani resolutsioon | 2560 x 1440 pikslit |
| Loomulik kuvasuhe | 16:9 |
| Puutetundlik ekraan | |
| Paneeli tüüp | IPS |
| Tagantvalgustuse tüüp | Edge LED |
| Ekraani heledus (tavaline) | 400 cd/m² |
| Reaktsiooniaeg | 1 ms |
| Peegeldumisvastane ekraan | |
| Ekraani kuju | Lame |
| Kontrastsustase (tüüpiline) | 1000:1 |
| Maksimaalne värskendussagedus | 240 Hz |
| Vaatenurk, horisontaalne | 178 ° |
| Vaatenurk, vertikaalne | 178 ° |
| Pikslitihedus | 0,233 x 0,233 mm |
| HDR-toega | |
| Suure dünaamilise ulatuse (HDR) tehnoloogia | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Värvisügavus | 10 bitti |
| sRGB katvus (tüüpiline) | 142 protsenti |
| Pesad & liidesed | |
| Sisseehitatud USB-jaotur | |
| USB-jaoturi versioon | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ülesvooluportide arv | 2 |
| DVI-port | |
| HDMI | |
| HDMI-portide arv | 2 |
| HDMI-versioon | 2.0 |
| DisplayPort arv | 1 |
| DisplayPort versioon | 1.4 |
| Audiosisend | |
| Kõrvaklapi väljund | |
| Kõrvaklapiväljundite arv | 1 |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3,5 mm |
| Mikrofonisisend | |
| Disain | |
| Turu positsiooneerimine | Mängimine |
| Toote värv | Must |
| Ilma raamita disain | |
| Hoidja värv | Must |
| Multimeedia | |
| Sisseehitatud kõlar(id) | |
| Sisseehitatud kaamera | |
| Ergonoomika | |
| VESA paigaldamine | |
| VESA-paigaldusliidesed | 100 x 100 mm |
| Kaabliluku pesa | |
| Kaabli luku pesa tüüp | Kensington |
| Kõrguse reguleerimine | |
| Kõrguse reguleerimine | 13 cm |
| Pöörlemistelg | |
| Pööratav | |
| Pöördenurga ulatus | -20 - 20 ° |
| Kaldenurk | -5 - 20 ° |
| Ekraanikuva (OSD) | |
| Kalde reguleerimine | |
| Pakendi sisu | |
| Kaasas alus | |
| Kaablid kaasa arvatud | Vahelduvvool, DisplayPort, HDMI, USB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius (koos alusega) | 614,9 mm |
| Sügavus (koos alusega) | 236,9 mm |
| Kõrgus (koos alusega) | 565,9 mm |
| Kaal (koos jalaga) | 8,5 kg |
| Laius (ilma aluseta) | 61,5 cm |
| Sügavus (ilma aluseta) | 6 cm |
| Kõrgus (ilma aluseta) | 37.1 cm |
| Kaal (ilma aluseta) | 5,8 kg |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 932 mm |
| Pakendi sügavus | 195 mm |
| Pakendi kõrgus | 570 mm |
| Pakendi kaal | 11,9 kg |
| Võimsus | |
| Elektritarbimine (max) | 85 W |
| Võimsustarve (väljalülitatud) | 0,3 W |
| Võimsustarve (energiasäästurežiim) | 0,5 W |
| AC-sisendpinge | 100 - 240 V |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85285210 |