Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kõrvakonks |
| Peakomplekti tüüp | Monofoonne |
| Toote värv | Must, Hõbe |
| Kaabli värv | Must |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 20000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -32 dB |
| Mikrofonisisendi näivtakistus | 2200 Ω |
| Mikrofoni suunatüüp | Ringsuunaline |
| Mikrofonide arv | 1 |
| Mikrofoni vaigistamine | |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 120 dB |
| Pakendi sisu | |
| Kogus | 1 |