Tootja: Freestyle
Mudel: FH2112O
EAN: 5907595427791
Freestyle FH2112O. Toote tüüp: Kõrvaklapid. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Kõned/muusika. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,25 m. Kaal: 50 g. Toote värv: Oranž
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
FREESTYLE SHOELACE EARPHONES + MIC FH2112 ORANGE [42779] | €7.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapid |
| Kandmisviis | Kõrvasisene |
| Soovituslik kasutus | Kõned/muusika |
| Toote värv | Oranž |
| Kaabli pikkus | 1,25 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| 6,35 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| Bluetooth | |
| RF ühilduvus | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | In-line |
| Kõrvaklapid | |
| Sisendi maksimaalne võimsus | 3 mW |
| Kõrvakinniti | Kõrvasisene |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 16 Ω |
| Muud funktsioonid | |
| 2,5 mm pistmik | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 50 g |