Tootja: Ewent
Mudel: PL3322
EAN: 8052101430011
Ewent PL3322. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Mängimine. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,8 m. Kaal: 340 g. Toote värv: Must, Sinine
| Kauplus | Pealkiri | Hind |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Mikrofoniga Mänguri Peakomplekt Ewent PL3322 | €28.99 |
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
Hindade ajalugu
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Kaelaraam |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must, Sinine |
| Kasutusnupud | Hääletu, Helitugevus +, Volume - |
| Helitugevuse kontroll | Pöörlev |
| Kaabli pikkus | 1,8 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| 2 x 3,5 mm pistmikud | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -38 dB |
| Mikrofoni suunatüüp | Ringsuunaline |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 117 dB |
| Juhtseade | 5 cm |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 340 g |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi tüüp | Karp |