Tootja: ASUS
Mudel: 90YH00S1-B3UA00
EAN: 0889349361955
ASUS ROG Strix Wireless. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud & juhtmevaba. Soovituslik kasutus: Mängimine. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 20000 Hz. Kaabli pikkus: 1,5 m. Kaal: 350 g. Toote värv: Must, Oranž
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must, Oranž |
| Kaabli pikkus | 1,5 m |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud & juhtmevaba |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 50 - 16000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 20000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 98 dB |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Kaal | 350 g |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |