Tootja: Alienware
Mudel: AW310H-DAEM
EAN: 0884116349471
Alienware AW310H. Toote tüüp: Kõrvaklapp. Ühenduvustehnoloogia: Juhtmega ühendatud. Soovituslik kasutus: Mängimine. Kõrvaklappide sagedus: 20 - 40000 Hz. Kaal: 350 g. Toote värv: Must
Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Toimimine | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapp |
| Kandmisviis | Peavõru |
| Soovituslik kasutus | Mängimine |
| Peakomplekti tüüp | Binauraalne |
| Toote värv | Must |
| Sertifikaat | Discord |
| Ühilduvad tooted | - PC - Xbox One - PS4 - Nintendo Switch - Mobile Devices |
| Pesad & liidesed | |
| Ühenduvustehnoloogia | Juhtmega ühendatud |
| 3,5 mm konnektor | |
| USB ühilduvus | |
| Bluetooth | |
| Mikrofon | |
| Mikrofoni tüüp | Boom |
| Mikrofoni sagedus | 100 - 10000 Hz |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Mikrofoni mürasummutus | |
| Mikrofoni suunatüüp | Ühesuunaline |
| Muud funktsioonid | |
| 2,5 mm pistmik | |
| AUX-sisend | |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 216,7 mm |
| Sügavus | 104,2 mm |
| Kõrgus | 202 mm |
| Kaal | 350 g |
| Kõrvaklapid | |
| Kõrvakinniti | Kõrvu kattev |
| Kõrvaklappide sagedus | 20 - 40000 Hz |
| Näivtakistus | 32 Ω |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 107 dB |
| Juhtseade | 5 cm |
| Logistika andmed | |
| Harmonized System (HS) kood | 85183000 |
| Pakendi andmed | |
| Pakendi laius | 237 mm |
| Pakendi sügavus | 115 mm |
| Pakendi kõrgus | 291 mm |
| Pakendi kaal | 835 g |