Pakkumisi ei leitud...
Ei ole veel kommentaare
Ainult registreeritud kasutajad saavad kommentaare jätta
| Funktsioonid | |
| Toote tüüp | Kõrvaklapihoidik |
| Materjal | Alumiinium, Kumm, Teras |
| Toote värv | Hõbe |
| Kaitseomadused | Kriimukindel |
| Maksimaalne koorma kaal | 1,8 kg |
| Kaal ja mõõtmed | |
| Laius | 25 mm |
| Sügavus | 13,3 mm |
| Kõrgus | 84 mm |
| Kaal | 88 g |